Utracone Ziemie

Utracone Ziemie

Series: Zmierzch Epoki, Tom 2


Wszyscy są przekonani, że dziewięcioletnia Holly zginęła, broniąc przełęczy w Wysokich Alpach. Wtem jednak Carter zaczyna znów słyszeć jej głos.

Przysypana śniegiem i sparaliżowana Holly zostaje w końcu odnaleziona, nie przez swoich przyjaciół jednak, lecz przez Złego, który zamierza ją wykorzystać do swoich mrocznych celów.

Carter jest przytłoczony poczuciem winy za pozostawienie przyjaciółki na pastwę losu. W głowie cały czas słyszy jej rozpaczliwe wołanie o pomoc oraz ratunek przed największym złem, jakie widział świat. Postanawia, że wbrew wszelkim przeciwnościom ocali duszę Holli i za wszelką cenę sprowadzi jej ciało do domu. Na poszukiwania wyrusza wraz z Vinem i Nazem, członkami ludu Śnieżnych Niedźwiedzi obdarzonych zdolnością przemiany w zwierzęta. Nie mają jednak jeszcze pojęcia, z czym przyjdzie im się zmierzyć, i że wyprawa, na którą wyruszyli okaże się najbardziej zabójcza ze wszystkich dotychczasowych.

Carter, Vin i Naz zrobią wszystko co w ich mocy by uratować Holly przed mrokiem, ale czy uda im się ją odnaleźć, nim będzie za późno?


Wersja eBook dostępna tutaj

Wersja papierowa dostępna tutaj