Author of Young Adult Epic Fantasy adventures

Enter your text here...

Zmierzch Epoki Tom 1 Początek Przymierza

Legenda głosi, że istnieje artefakt tak cenny i tak potężny, że całe cywilizacje upadały, daremnie próbując go zdobyć i okiełznać. Był to Kryształ obdarzony niezwykłą mocą, która pozwalała otwierać Bramy do nieznanych dotąd ziem. Każdy jednak, kto nań spojrzał, stawał się jego niewolnikiem. Po tym, jak Kryształ został odebrany jego strażnikom, świat pogrąża się w zamęcie.

Rodzice siedemnastoletniej Kerri zniknęli bez śladu. Wzięta pod opiekę przez swój Klan, oddaje się treningom mającym ją nauczyć walki bronią białą. Poprzysięga sobie chronić tych, których kocha, bez względu na wszystko.

Wszystko się zmienia, gdy przyjaciele Kerri zostają porwani i przeniesieni przez bramę do nieznanej krainy pełnej niebezpieczeństw, gdzie plemiona zmiennokształtnych są na krawędzi wojny i wszyscy patrzą na siebie z nieufnością. Chcąc ocalić przyjaciół, Kerri odkryje tajemnice swojej przeszłości, które na zawsze odmienią jej życie.

Walka o Kryształ staje się coraz bardziej zaciekła, zaś pradawne zło obserwuje z daleka, niecierpliwie czekając na moment, by uderzyć.


Zmierzch Epoki Tom 2 Utracone Ziemie

Wszyscy są przekonani, że dziewięcioletnia Holly zginęła, broniąc przełęczy w Wysokich Alpach. Wtem jednak Carter zaczyna znów słyszeć jej głos.

Przysypana śniegiem i sparaliżowana Holly zostaje w końcu odnaleziona, nie przez swoich przyjaciół jednak, lecz przez Złego, który zamierza ją wykorzystać do swoich mrocznych celów.

Carter jest przytłoczony poczuciem winy za pozostawienie przyjaciółki na pastwę losu. W głowie cały czas słyszy jej rozpaczliwe wołanie o pomoc oraz ratunek przed największym złem, jakie widział świat. Postanawia, że wbrew wszelkim przeciwnościom ocali duszę Holli i za wszelką cenę sprowadzi jej ciało do domu. Na poszukiwania wyrusza wraz z Vinem i Nazem, członkami ludu Śnieżnych Niedźwiedzi obdarzonych zdolnością przemiany w zwierzęta. Nie mają jednak jeszcze pojęcia, z czym przyjdzie im się zmierzyć, i że wyprawa, na którą wyruszyli okaże się najbardziej zabójcza ze wszystkich dotychczasowych.

Carter, Vin i Naz zrobią wszystko co w ich mocy by uratować Holly przed mrokiem, ale czy uda im się ją odnaleźć, nim będzie za późno?


Shifters Stand Part 3 of Changing Times

Głęboko w górach ukryto Kryształ, który daje niewyobrażalną moc każdemu, kto tylko go posiądzie. Przed Przymierzem stoi ostatnia szansa, aby znaleźć artefakt, zanim wpadnie w łapy krwiożerczych goryli i ich złowieszczego Pana.

​Gdy jednak Carter prowadzi Śnieżne Niedźwiedzie ku opanowanym przez małpy krainom, aby odzyskać Kryształ, odkrywają – zbyt późno – że zostali zdradzeni. Bohaterowie wpadli prosto w pułapkę.

​Kryształ zmierza już w stronę Złego i tylko Kerri może ocalić Cartera oraz Niedźwiedzie. Tylko ona może powstrzymać Złego, zanim ten użyje mocy Kryształu, by zniszczyć świat.

Przymierze gromadzi wszystkie siły przed ostatecznym starciem w zapierającym dech w piersiach rozdziale Zmierzchu Epoki.

Also available as Bilingual Versions